BLACK - WOOD - aroma car

BLACK - WOOD - aroma car

Aroma Car

Wood to klasyczny, samochodowy odświeżacz powietrza składający się z  bukowego korka i szklanej butelki z zamkniętą w jej wnętrzu kompozycją zapachową. Innowacyjne opakowanie umożliwia łatwy dostęp do produktu.  Do zastosowania na wewnętrznym lusterku samochodu. 

WG-025837
Dostępne w magazynie
7,99 zł
Brutto

 

Opis technologi wood – drewna bukowego:

Nośnikiem zapachu w technologii wood jest koreczek wykonany w 100% z drewna bukowego, który jest naturalnym materiałem o silnie absorpcyjnych właściwościach, przez co świetnie wchłania olejki zapachowe i utrzymuje je w swojej strukturze przez długi czas. Kompozycja zapachowa oddawana jest stopniowo poprzez powolne odparowywanie jej z drewnianej nakrętki.

Sposób użycia: 

By cieszyć się zapachem zamkniętym w buteleczce, należy dokładnie zakręcony produkt odwrócić i nasączyć drewnianą nakrętkę perfumami znajdującymi się wewnątrz butelki. Przed pierwszym użyciem należy zdjąć drewnianą nakrętkę oraz usunąć plastikową zatyczkę. Po nasączeniu koreczka, nałożyć ponownie zatyczkę, uniemożliwi ona wówczas przypadkowy wyciek olejku.  

Uwaga! Istnieje możliwość dostosowania intensywności zapachu w zależności od nasączenia drewnianego koreczka olejkami zapachowymi. (przy dłuższym czasie odwrócenia butelki mocniej pachnie , przy krótszym delikatniej).

Rodzina zapachowa
Perfumeryjne
24 Przedmioty
No reviews

Może ci się spodobać również

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie