Odstąpienie od umowy – 14 dni do namysłu!

Uwaga! Jeśli  naruszysz opakowanie lub sam produkt, towar podlega procedurze reklamacji.

Pamiętaj!

Kupując u nas masz pewność,że otrzymasz w 100% oryginalny produkt,wyprodukowany w Polsce, w kaliskiej firmie MTM Industries Sp. z o.o., właściciela sklepu internetowego oraz marek: Aroma Car, Aroma Home, EcoVentis, Dezontox.

Masz prawo do zwrotu zakupionych towarów. Jeśli któryś z naszych produktów Ci się nie spodobał ( nad czym strasznie ubolewamy) zawsze możesz go odesłać z powrotem.

Możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. Jeśli jednak naruszysz opakowanie czy sam produkt, podlegasz procedurze reklamacji

Jak wygląda procedura zwrotu?

Formularz zwrotu.
Formularz zwrotu dołączony jest zawsze do wysłanej paczki, ale mogą go Państwo ściągnąć z naszej strony internetowej powyżej. Należy czytelnie go wypełnić i złożyć na nim swój podpis. Na wszystkie pytania odpowie obsługa naszego sklepu.

Sposób zwrotu.
Prosimy wybrać sposób zwrotu produktów (przesyłka kurierem/przesyłka listem) i poinformować nas mailowo o zamiarze oddania całości lub części zakupionego towaru.

Zapakuj zwracany towar.
Prosimy o odpowiednie zapakowanie produktów w karton lub kopertę, dołączenie podpisanego formularza zwrotu oraz kopii lub oryginału paragonu. Prosimy upewnić się czy przesyłka została zaadresowana poprawnie.

Wysyłka
Paczkę należy wysłać na swój koszt w dowolny sposób – kurierem lub pocztą na nasz adres:

MTM Industries Sp. z o.o.
Zwroty i Reklamacje w-sklep
ul. Metalowców 6
62-800 Kalisz

Przelew zwrotny
Mamy 14 dni, na to by zrobić przelew za zwrócone produkty. Pieniądze wrócą na konto bankowe, które zostało wskazane w formularzu zwrotu. Prosimy, wypełnij go czytelnie i upewnij się, że został wpisany poprawny adres i numer konta.

Jak wygląda procedura reklamacji?

Formularz zwrotu/Reklamacji towaru.
Formularz reklamacji/zwrotu dołączony jest zawsze do wysłanej paczki, ale mogą go Państwo ściągnąć z naszej strony internetowej. Należy wypełnić go i złożyć na nim swój podpis. Prosimy o czytelne wypełnienie formularza oraz podanie przyczyny reklamacji produktu (nie rozpatrujemy reklamacji bezzasadnie). Na wszelkie pytania i zastrzeżenia odpowie obsługa naszego sklepu.

Sposób zwrotu.
Prosimy wybrać sposób zwrotu produktów (przesyłka kurierem/przesyłka listem) i poinformować nas mailowo (kontakt@shop.aromame.eu) o zamiarze oddania całości lub części zakupionego towaru.

Zapakuj zwracany towar.
Prosimy o odpowiednie zapakowanie produktów w karton lub kopertę, dołączenie podpisanego formularza zwrotu oraz kopii lub oryginału paragonu.Prosimy upewnić się czy przesyłka została zaadresowana poprawnie.

Wysyłka
Paczkę należy wysłać na swój koszt w dowolny sposób – kurierem lub pocztą na nasz adres:

MTM Industries Sp. z o.o.
Zwroty i Reklamacje
ul. Metalowców 6
62-800 Kalisz

Odpowiedź sklepu

Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Państwem w ciągu 14 dni. Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, możesz wybrać dwie możliwości:

- zwrot pieniędzy na konto

- wymiana towaru

Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona negatywnie, produkt zostaje odesłany na adres podany przy zamówieniu na koszt klienta.

Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie