Serigrafia „Dali” Michał Mąka
Serigrafia „Dali” Michała Mąki
"DALI" Lavender - Michał Mąka
"DALI" Lavender - Michał Mąka
Serigrafia „Dali” Michał Mąka
Serigrafia „Dali” Michała Mąki
"DALI" Lavender - Michał Mąka
"DALI" Lavender - Michał Mąka

"DALI" Lavender - Michał Mąka

Michał Mąka

Serigrafia „Dali” Michała Mąki to pierwsza jego praca w technice sitodruku. Artysta w swojej twórczości posługuje się ręcznie wycinanym szablonem, który tym razem zaadaptował na pięciowarstwowy sitodruk. Nakład to 100 prac w pięciu kolorach - 20 sztuk na kolor.

  • Autor: Michał Mąka
  • Wymiary 50x70 cm
  • Pięć kolorów
  • Farby wodne
  • Ręcznie sygnowana i numerowana praca wraz z certyfikatem potwierdzającym autentyczność
  • Papier Munken Print Cream 300g/m2
  • nakład: 20 kopii
  • cena bez ramki
WG-040574
Dostępne w magazynie
399,00 zł
Brutto

 

Michał Mąka - Zajmuje się malarstwem, grafiką warsztatową, sztuką ulicy, muralem. 

W swojej twórczości posługuje się ręcznie wycinanymi szablonami nanoszonym za pomocą farby w sprayu. Bliska jest mu stylistyka street artu, post-graffiti, glitch artu, pop artu. Absolwent studiów magisterskich na kierunku Edukacja Artystyczna na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dyplom zdobył w Pracowni Malarstwa prof. zw. Marka Zaborowskiego i dr Joanny Dudek (aneks z grafiki w pracowni dra hab. Macieja Guźniczaka).

Finalista wystawy „Stencil Art Prize” (2019), najważniejszego konkursu dla artystów posługujących się w swojej twórczości ręcznie wycinanym szablonem, który odbył się Tortuga Studio w Sydney. Jest laureatem nagród: V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Ikony Popkultury” we Wrocławiu (2015) i Ogólnopolskiego Konkursu na Projekt muralu na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (2016) oraz dwukrotnym laureatem nagrody publiczności w „A-Kumulacjach, Kaliskim Biennale Sztuki” (2017, 2019) odbywającym się w galerii im. Jana Tarasina w Kaliszu . Otrzymał stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie kultury (2017) i Nagrodę Prezydenta Miasta Kalisza za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej w sezonie kulturalnym 2017/2018.

Autor murali i prac w przestrzeni miejskiej - Kalisz, Konin, Poznań, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Berlin, Rzym, Londyn, Boston, Worcester (USA), New York, Providence (USA), Bünde (GER), Lynn (USA), Side (TUR), Malia (GR). Uczestniczy w licznych wystawach i festiwalach muralu w kraju i za granicą.

 

www.michalmaka.com

 

19 Przedmioty
No reviews

Może ci się spodobać również

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie