Aroma Me - czarujemy świat zapachem

Z wielką pasją wciąż poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań – bazujemy na wiedzy, którą wciąż pogłębiamy poprzez liczne badania naukowe realizowane przy stałej współpracy z uniwersytetami i renomowanymi jednostkami badawczymi, jak i poprzez niezliczone podróże do najdalszych zakątków  świata, w których poznajemy i uczymy się działania i tworzenia nowych kompozycji zapachowych. 

Nie stajemy w miejscu, wciąż się uczymy i eksplorujemy potrzeby nas- ludzi, poznajemy nieskończone bogactwo upodobań,  pragnień, marzeń… świat sentymentów i pasji! 

Mamy bogatą historię tworzenia zapachów – naszą główną inspiracją jest natura i ludzkie emocje.

Nasz kreatywny zespół wciąż tworzy nowatorskie rozwiązania by jak najlepiej spełnić oczekiwania tych, którzy w życiu poszukują czegoś więcej…chcę harmonii ze światem, bliskości natury, spokoju, relaksu, orzeźwienia, emocjonalnych uniesień, lub powrotu do dzieciństwa….  Zgłębiamy i implementujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne, stawiając zdecydowanie na pierwszym miejscu na jakość i bezpieczeństwo – jako zdecydowany wyróżnik naszych wyjątkowych produktów.

Dzięki odpowiedniemu połączeniu umiejętności technicznych, kreatywności i dobrze skomponowanej palety składników , nasze zespoły są w stanie stworzyć kolejny charakterystyczne i kultowe zapachy. Zawsze staramy się przekraczać oczekiwania i zaskakiwać.

Jesteśmy oddani idei tworzenia pięknych zapachów, które odzwierciedlają, ale też wpływają na nasze emocje, kreują, ale i definiują nasze życie. 

Tworzymy z pasją i wielkim zaangażowaniem świat zapachów, które inspirują i pobudzają wyobraźnię ludzi, którzy poszukują czegoś więcej…

Zapach – jego moc może w jednej milisekundzie oddać utracony spokój wykorzystując magiczne działanie zapachów, może przenieś nas w świat przygód, adrenaliny i wakacyjnych uniesień , potrafi również zabrać nas  do przeszłości – poprzez zapach pieczonego ciasta, lub otoczyć nas aksamitnym niewidzialnym szalem luksusu .

W dzisiejszym zatłoczonym świecie wszyscy powinniśmy umieć się zatrzymać, aby cieszyć się chwilą zachwytu

Nasze zapachy tworzymy w Polsce

Producentem produktów dostępnych w naszym sklepie jest POLSKA firma MTM Industries, posiadająca 12 letnie doświadczenie w branży perfumeryjnej. Dysponujemy własnym laboratorium badawczym. Współpracujemy z wieloma renomowanymi laboratoriami i naukowcami na całym świecie. MTM Industries dostarcza swoje produkty do większości krajów w Europie, min. Do Włoch, Francji, Anglii Niemiec czy Hiszpanii. Nasze produkty docierają również do krajów Azji, Bliskiego Wschodu czy Ameryki, aktualnie można je znaleźć w 56 krajach na całym świecie. 

Nasze Marki

Aroma Car - Linia produktów zapachowych do aut.

Własne laboratorium, certyfikat FSC® oraz dostęp do najnowszych technologii gwarantują wszystkim klientom Aroma Car wysoką jakość i szeroki wybór produktów. Zawsze blisko swoich klientów oraz najnowszych trendów rynkowych Aroma Car wciąż poszerza swój asortyment i wciela w życie nowe idee. Odkryj świat naszych odświeżaczy samochodowych!

Aroma Home - Linia zapachów do domu.

Posiadamy szeroka ofertę produktów, a łączy je zapach! Zapachy wytwarzane na bazie francuskich perfum, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość materiałów oraz technologicznie zaawansowane linie produkcyjne sprawiły iż znaleźliśmy uznanie na wielu światowych rynkach, gdzie nasze produkty są obecne na stałe.

Aroma Home & Dorota - linia produktów zapachowych, która powstała we współpracy z projektantką wnętrz i dziennikarką, Dorotą Szelągowską znaną z programów wnętrzarskich, które prowadzi w telewizji HGTV, TVN i TVN Style. Jesteśmy przekonani , że te piękne aromatyzacje zapakowane w ponadczasowy i uniwersalny design, który odnajdzie się w każdym wnętrzu , znajdą swoje miejsce w domach i mieszkaniach klientów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Produkty DEZONTOX umożliwiają skuteczna walkę z mikroorganizmami chorobotwórczymi oraz codzienne utrzymanie odpowiedniej higieny. Nasze produkty posiadają pozwolenia dopuszczenia do obrotu, wydawane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Naszą ofertę poszerzyliśmy o produkty zapachowe czy urządzenia do dezynfekcji dłoni.

Zapraszamy do świata innowacyjnych pochłaniaczy wilgoci Eco Ventis.! Produkty Eco Ventis charakteryzują się innowacyjnością, wysoką skutecznością działania i niebanalnym wyglądem. Połączenie tych trzech elementów sprawia iż produkty te znajdują klientów w wielu krajach na całym świecie.

Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie